Uwaga zastępstwa !

Imielin: piątek 05.07 oraz 12.07  zajęcia poprowadzi Paulina Stachowska.                                                 
Imielin: wtorek 09.07 zajęcia  poprowadzi Ula Kukulska.


Stegny: poniedziałek 8.07 zajęcia poprowadzi Edyta Klukowska.

 

Od Pauliny: "Przepływ oddechu w asanach, energia i ukojenie - to za to kocham jogę. Znalazła mnie kilkanaście lat temu i ciągle odkrywa nowe warstwy fizycznie, umysłowo i duchowo. Codziennie staję na macie i odnajduję nowe przestrzenie. Zarówno w praktyce własnej, jak i w uczeniu innych podchodzę z szacunkiem do ciała i duszy. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi z międzynarodowym certyfikatem RYT 200 (akredytacja Yoga Alliance). Nieustannie rozwijam się dzięki regularnemu uczestnictwu w kursach nauczycielskich, warsztatach oraz praktykowaniu w ashramach. Staram się czerpać z różnych stylów, tonę w stertach książek na temat ruchu, medytacji, fitnessu i jogi. Spotkania z ludźmi i naturą inspirują mnie każdego dnia. Joga jest dla mnie nie tylko sposobem na zachowanie spokoju wewnętrznego, ale także kompasem kierującym mnie w codzienności. Jestem miłośniczką inspirujących podróży i odkrywania nieznanego". 

Edyta Klukowska ćwiczy jogę od 14 lat, głównie Vinyasę i Jogę w Życiu Codziennym. Ukończyła kurs Samadhi Joga, na nauczyciela jogi poziom I, obejmujący 200 godzin, który jest szkoleniem akredytowanym przez międzynarodową organizację jogową – Yoga Alliance oraz kurs instruktorski joga dla dzieci.

Ula Kukulska
Na macie: Praktykuję Vinyasa Joge, jogę wg metody B.K.S. Iyengara, Yin Joge, medytuje. Te praktyki wpływają na moje życie codzienne, dzięki nim mocno stąpam po ziemi z relaksem, odprężeniem i świadomym tu i teraz. Z każdej sesji wynoszę wiele cudownych aspektów dla duszy, ciała i umysłu i to też pragnę przekazywać podczas uczenia. Oprócz techniki, która jest niezwykle istotna, ważny jest dla mnie płynny ruch i oddech oraz przyjemne ciepło w ciele i radość, którą odczuwam podczas i po każdej sesji. Łączę zdobywane doświadczenia z maty ucząc się u najlepszych nauczycieli jogi. Uwielbiam być inspirowana i inspirować. Lubię ludzi a kontakt z nimi motywuje mnie do wielu działań. Ukończyłam m.in. kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją hatha joga oraz międzynarodowy kurs Yoga Alliance RYT 500.

O mnie: Uwielbiam poszerzyć horyzonty, pytać, poszukiwać, zgłębiać pasję i łączyć to z codziennością. Niezależnie od tego co robię muszę czuć, że jest to naturalne i prawdziwe. Znakomicie odnajduję się w kontaktach z ludźmi, których obecność sprawia mi ogromną przyjemność. Spotykam na swojej drodze wspaniałe i dobre osoby. Kocham życie i z radością mknę do przodu spełniając się w życiu zawodowym i prywatnym.