Zespół Szkół Integracyjnych na ulicy św. Bonifacego 10, Stegny. Warszawa.


Zajęcia w poniedziałki odbywają się w małej salce 
gimnastycznej 
na parterze a w czwartki na korytarzu
pierwszego piętra / klatka schodowa od strony 
Salki Muzycznej na parterze/.

Po wejściu do budynku szkoły należy skręcić w prawo.
Dokładne informacje można uzyskać na portierni.

Dojazd: 

Do przystanku "Stegny" można dojechać liniami:
108 148 185 187 189 501 
Dojaz można sprawdzić na stronie ZTM Warszawa


Asia: 0048 509201561 Co zabrać na zajęcia:

Wygodny strój do ćwiczeń (dres lub inny) nie krępujący ruchów i umożliwiający swobodne oddychanie.
Matę do ćwiczeń (w przypadku jej nieposiadania są na miejscu)

Zajęcia są płatne na miejscu gotówką.

szkola stegny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dni i godziny zajęć | Prowadzą certyfikowani nauczyciele jogi wg Systemu Joga w Życiu Codziennym: Joanna Bierska i Mateusz Gajewski (w zastępstwie:  Joanna Bierska, Mateusz Gajewski i Nina Jackowska ) | aktualizacja 27/12/2020 r.
 
 
 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela

Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa

19.30 - 21.00

Asia

 

 

-

 

 

 

Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa 

19.00 - 20.30     

Mateusz

/ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA/

 -  -
               

Opis zajęć:

Zajęcia w poniedziałki i czwartki to klasyczna joga, oparta na starożytnej wiedzy pochodzącej z samego źródła od himalajskich Joginów. Bazą każdych zajęć jest system ASAN /ćwiczeń fizycznych/, PRANAJAM / ćwiczeń oddechowych/, RELAKSACJI dostosowany do potrzeb człowieka z zachodu.

Praktyka jest prowadzona tak aby miała formę świadomej aktywnej medytacji, jest treningiem uważności i koncentracji, które uwalniają nasz umysł z niepotrzebnych myśli, stresu i niepokoju. Dzięki temu zmienia się jakość naszego życia, otwieramy się na doświadczanie większego spokoju i szczęścia oraz stajemy się zdrowsi fizycznie.

"Joga w życiu codziennym" jest dobra dla ludzi w każdym wieku i dowolnej fizycznej kondycji, zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją praktykę jogi.

CENNIK

 Ilość zajęć w karnecieCena pojedynczego zajęcia w KarnecieCena karnetu
wejście jednorazowe  35 zł 35 zł
 4 zajęcia do wykorzystania w ciągu 4 tygodni  27,50 zł  110 zł 
     
4 zajęcia do wykorzystania w ciągu 5 tygodni  30 zł 120 zł
 8 zajęć do wykorzystania w ciągu 4 tygodni 25 zł  200 zł

 8 zajęć do wykorzystania w ciągu 5 tygodni

26,25 zł  210 zł

Uczęszczając na zajęcia jogi wg Systemu Joga w Życiu Codziennym wspierasz nastepujące projekty :)

WIĘCEJ INFORMACJI O PROJEKTACH: https://www.omashram.com/projects

Nasi nauczyciele:

 Asia Bierska

Praktykuję jogę od 1998 roku, wtedy też spotkałam po raz pierwszy swojego Mistrza Paramhans Swami Maheshwaranandę, znanego na świecie autora systemu "Yoga in Daily Life" /Joga w Życiu Codziennym/. Zaczęłam regularnie uczęszczać na Międzynarodowe Seminaria Jogi prowadzone przez samego Mistrza oraz innych nauczycieli, fizjoterapeutów i rehabilitantów, które odbywały się w Indiach, Czechach, Austrii, na Węgrzech i na Słowacji.
W 2001 roku zdałam egzamin nauczycielski i otrzymałam Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie. 
Na początku uczyłam jogi studentów na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie a po przeprowadzeniu się do Warszawy   zaczęłam prowadzić zajęcia w różnych centrach jogi / m.in. w Joga Klubie, obecnie również Samadhi Joga i Centrum Joga /, salonach piękności, firmach / m.in. dla pracowników Ikea, Alior Banku /, klubach, jak również dla chorych na stwardnienie rozsiane.

Ponieważ joga to niekończący się rozwój, mądrość, którą można zdobywać całe życie, więc nadal kształcę się i uczęszczam na seminaria Jogi odbywające się głównie w Europie i czasami w Indiach. W 2013 roku wraz z przyjaciółmi założyliśmy Stowarzyszenie Joga w Życiu codziennym, zapraszamy do Polski nauczycieli jogi z całego świata oraz organizujemy jogowe warsztaty i seminaria.

 

Mateusz Gajewski

Jogę praktykuję od 2007 zgodnie z systemem „Joga w Życiu Codziennym” , którego Autorem jest Mistrz jogi Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaramanda.

Od początku swojej przygody z jogą uczęszcza na Międzynarodowe Seminaria Jogi  prowadzone przez swojego Mistrza oraz innych nauczycieli, fizjoterapeutów i rehabilitantów. W 2013, prowadzony przez nauczycielke jogi w Warszawie Joannę Bierską, zdał egzamin nauczycielski i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie. Specjalizuje się w jodze dla kręgosłupa.

Od wielu lat zgłębia wiedzę związaną z filozofią jogi która chętnie się dzieli. Współuczestniczy w organizacji warsztatów i wykładów z nauczycielami jogi z całego świata.

Możliwość indywidualnych zajęć jogi z nauczycielem: 

Nina: 0048 604121117 

Mateusz: 0048 601338707 

Asia: 0048 509201561 


Uwaga !!! Średnio co dwa tygodnie organizujemy Satsang /spotkanie, na którym medytujemy, śpiewamy Kirtany, Bhajany i Arati, słuchamy wykładów naszego Mistrza Paramhans Swamiego Maheshwaranandy lub czytamy literaturę związaną z duchowością i rozmawiamy na tematy rozwoju duchowego./ Jeśli chcesz dołączyć zadzwoń pod numer 0048 509 201 561 żeby dowiedzieć się kiedy i gdzie odbywa się najbliższy Satsang.


Dodatkowe zajęcia wg systemu Joga w Życiu Codziennym: 

Studio Samadhi Joga na Kabatach
Joga Zdrowy kręgosłup: prowadzi Joasia.B 

Centrum Joga w Centrum Warszawy: 
Joga Zdrowy kręgosłup: prowadzi Joasia.B 

Zajęcia dla osób chorych na Stwardnienie Rozsiane: 
POLSKIE TOWARZYSTWO STWARDNIENIA ROZSIANEGO Oddział Warszawski 
ul. Nowosielecka 12 
00-466 WARSZAWA 

tel: (022) 831-00-76
       (022) 831-00-77

Jeżeli chcesz być informowany o odbywających się warsztatach i seminariach "Jogi w życiu codziennym" zapisz się do newslettera (formularz poniżej).