Warsztaty i seminaria

Mini warsztat: Medytacja. Teoria i praktyka.

Serdecznie zapraszam na mini warsztat :)

Medytacja. Teoria i praktyka.

Niedziela 10.12.2023
Godz. 17:00 - 19:30 

Czy chciałbyś\abyś nauczyć się i dowiedzieć więcej o koncentracji i medytacji w jodze? 

Warsztat ten wraz z teorią i z ćwiczeniami koncentracyjnymi i medytacyjnymi daje możliwość doświadczenia świadomej pracy z umysłem, aby osiągnąć spokój ducha, oczyścić świadomość z osadów z przeszłości i rozwinąć siłę koncentracji.

Medytacja pomaga nam odkryć wewnętrzne skarby - piękne pozytywne cechy: współczucie, zrozumienie, miłość, pokorę, cierpliwość, dyscyplinę, szczerość, uważność, zadowolenie, radość i głęboką wewnętrzną błogość. 

Pozwala nam doświadczyć naszego prawdziwego bytu i ostatecznie dostarcza nam odpowiedzi na fundamentalne pytanie dotyczące naszego istnienia: „Kim jestem?”.

Prowadzi SWAMI JAYADEVI MATA, mniszka i nauczycielka jogi i medytacji wg systemu Joga w Życiu Codziennym z 25-letnim doświadczeniem i praktyką.

Na Facebooku: 

https://www.facebook.com/joannajayadevi.bierska/

Swami Jayadevi Mata jest wieloletnim uczniem Mistrza Jogi Vishwaguru Paramhans Swamiego Maheshwaranandy, znanego na świecie autora systemu "Yoga in Daily Life" /Joga w Życiu Codziennym/, który jest kontynuatorem starożytnej tradycji, Linii Mistrzów z Himalajów Om Sri Alakhpuriji Siddha Peeth Parampara.

Od 1998 roku zaczęła regularnie uczęszczać na Międzynarodowe Seminaria Jogi prowadzone przez samego Mistrza oraz innych nauczycieli jogi, fizjoterapeutów i rehabilitantów, które odbywały się w Indiach, Czechach, Austrii, na Węgrzech i na Słowacji. W 2001 roku zdała egzamin nauczycielski i otrzymała Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie. Od tego czasu zaczęła uczyć jogi i prowadzić warsztaty jogi w Polsce, głównie w Warszawie oraz organizować wyjazdy z jogą w Polsce, Europie i Indiach.

W lipcu 2021 r. przyjęła sannyas dikshę / inicjacja do starożytnego zakonu swamich/ i została mniszką, spełniając od dawna żywione pragnienie pełnego oddania się życiu duchowemu, którego esencją jest Karma Joga /pozytywne działanie dla dobra ogółu/.

Współzałożycielka Stowarzyszenia Joga w Życiu Codziennym w Polsce.

...............................................

Miejsce: Ursynów. Niedaleko Metra Natolin. Dokładny adres podany zostanie przy zgłoszeniu uczestnictwa.

Cena: 130 PLN

Płatność: płatne gotówką lub przelewem na konto. Numer konta podaję na miejscu lub wcześniej mailowo, jeśli ktoś zgłosi taką potrzebę. Jeśli będziesz robić przelew, to poproszę o przesyłanie mi potwierdzenia. Istnieje możliwość wystawienia faktury, gdyby ktoś potrzebował.

Zapisy: e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz messengerem na priv https://www.facebook.com/joannajayadevi.bierska/

Przy zapisie proszę podać swój numer telefonu.

P.s. Należy zabrać matę, poduszkę do medytacji i wygodny strój do praktyki / istnieje również możliwość skorzystania z mat i poduszek, które są na miejscu/.